неділя, 14 липня 2013 р.

"Будь-яка людина, котра проведе хоча б один день з вудкою на річці або озері, досхочу надихається ароматом квітів, почує переспів птахів, і курликання журавлів, побачить у темній воді бронзовий або сріблястий блиск крупної риби, якщо, нарешті, відчує її пружний біг на найтоншій дзвінкій лесці, буде потім довго згадувати цей день, як один із найщасливіших днів у своєму житті ".
                          К. Г. Паустовський

Свято під назвою 
День рибалки відзначають кожної другої неділі липня. У 2013 році це свято відзначають 14 липня.
Рибалки вважають себе особливою категорією людей. Хоча День рибалки відзначається не так давно, сама риболовля є одним із головних занять людини. Сьогодні риболовлею займаються не тільки на аматорському рівні, але і на професійному. Не дивно, що День рибалки відзначають у розпал літа, адже в цей період року для рибалок відкриті всі моря й річки.
День рибалки святкують у багатьох країнах світу.                                          Цей день найчастіше святкують професійні рибаки, проте сміливо можна стверджувати, що День рибака - всенародне свято, який вважають своїм тисячі і тисячі любителів рибної ловлі, яким це заняття приносить радість і насолоду. Риболовля викликає інтерес навіть у тих, хто знайомий з рибною ловлею лише з розповідей інших. 
Справжній рибалка - рибалка завжди, а не тільки в свято. І щастя зловити рибу своєї мрії коли-небудь посміхнеться кожному.                                                                        Йому пощастило!
                                   

Немає коментарів:

Дописати коментар

Загальна кількість переглядів