понеділок, 3 лютого 2014 р.

4 лютого, вівторок
Всесвітній день боротьби проти раку
Всесвітній день боротьби проти раку проголошений «Міжнародним союзом з боротьби з онкологічними захворюваннями» - Міжнародним союзом проти раку або UICC і що відзначається щорічно 4 лютого.
 Мета цього дня в усьому світі - це підвищення обізнаності людей про рак як один із найстрашніших і згубних захворювань нашої сучасної цивілізації. Залучаючи увагу до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання, можна домогтися гарних результатів, а в деяких випадках і повного одужання.
Міжнародний день захисту від раку закликає широку громадськість до завдань, що стоять перед нашим світом в боротьбі з раковими захворюваннями і закликає небайдужих політиків і організацій-членів UICC відноситься до раку, як до одного з політичних пріоритетів.
На даний момент вже відомо, що виникнення 43% ракових захворювань можна було б запобігти, орієнтуючись і дотримуючи елементарні норми здорової поведінки, такі як: 
- огорожу доступу до куріння дітей, боротьба з курінням як таким; 
- фізична активність;
- збалансована та здорова їжа;   
- своєчасна вакцинація проти вірусів,
 які викликають рак печінки і шийки матки; 
-  утримання від тривалого перебування на сонці та в солярії;                - своєчасна діагностика і увага до власного здоров’я.
                                      .
Можете взнати більше:

                      Дбайте про своє здоров'я!

Загальна кількість переглядів