субота, 27 вересня 2014 р.

img
28 вересня, неділя
Всесвітній день серця

Всесвітній день серця проводиться за ініціативою Всесвітньої федерації серця за підтримки Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я з 2000 року. Ця подія щорічного характеру, яка відзначається в останню неділю вересня. Метою цього міжнародного дня є підвищення обізнаності населення про хвороби серця, правильний спосіб життя для їх попередження і пропаганда профілактичних заходів для зменшення смертності від хвороб серця.
Серцево-судинні захворювання є однією з провідних причин смерті у світі. Метою проведення в цей день заходів є необхідність максимального залучення уваги людей до свого здоров’я, формування розуміння того, що на виникнення і перебіг хвороби можна і потрібно активно впливати.
Основні фактори ризику розвитку серцево-судинних захворювань - це артеріальні гіпертензії, підвищений рівень загального холестерину крові та його фракцій, надмірна вага, гіподинамії, тютюнопаління і стреси.
В 2014 році Всесвітній день серця припадає на 28 вересня.


Члени клубу "Медичний" провели бесіду для учнів      9-х класів на тему "Біль у серці дітей".

Первинна профілактика ССЗ передбачає корекцію традиційних факторів ризику:
– дотримання здорового способу життя;
-  відмова від куріння;
– нормалізація (зниження) маси тіла;
– при вживанні алкоголю – не перевищення помірних доз;
– дотримання «середземноморської» дієти;
– регулярні аеробні фізичні вправи.
Тут Ви зможете взнати більше:                                   Шість несподіваних фактів про хвороби серця.                                              Біль у серці у дітей.                                                                                Дотримуйтесь здорового способу життя!
Використані джерела: http://rpht.com.ua/article/1429.html
http://www.dilovamova.com/index.php?page=10&holiday=429 
http://www.eurolab.ua/symptomsua/painua/112/       

Загальна кількість переглядів