четвер, 27 лютого 2014 р.


1 березня, субота - Всесвітній

Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року. Мета цього дня, укладена в залученні широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.
Саме слово «Імунітет» походить від латинського слова «immunitas» і означає - звільнення. Імунітет - здатність імунної системи зберігати цілісність і сталість внутрішнього середовища організму. Імунна система відповідає за два важливі процеси: заміну трансформованих або пошкоджених клітин різних органів тіла і захист від проникнення різного роду чужорідних агентів. Таким шляхом забезпечується протиінфекційний, протипухлинний захист і генетична стабільність організму.
Початок весни - приємна і довгоочікувана пора року, коли природа навколо нас починає оживати, але не варто забувати про те, що наш імунітет напружено працював всю зиму, варто напередодні нового періоду не менш серйозних випробувань його підкріпити.
                  
Членам клубу "Медичний" провести такі заходи:
- виступити перед учнями з лекціями і бесідами з тем:
  • " Імунітет - це складна багаторівнева захисна реакція організму"; 
  • " Як підвищити і зміцнити імунітет у дітей";
  • " Постійне недосипання вибиває людину з колії і ослабляє імунну систему".
- підготувати презентацію "10 способів захистити Вашу імунну систему".
    Піклуйтесь про свою імунну систему і 
   вона захистить Вас від багатьох хвороб!
Використані джерела:
http://chelbio.ru/uk/vidy-immuniteta.html

Загальна кількість переглядів