вівторок, 5 травня 2015 р.

            
             Місячник  
«Краса Землі моєї» 
у Запорізькому  колегіумі  «Елінт»

"Покоління відходить, 
й покоління приходить, 
а Земля віковічно стоїть!"

     Упродовж  квітня 2015 року у колегіумі  «Елінт» проходив місячник «Краса Землі моєї!» . Учні взяли активну участь у різноманітних конкурсах, акціях: «Парки – легені міст та сіл»«Екологічний вектор»,  Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» та Міжнародному інтерактивно-природничому конкурсі «Колосок». 
     Було проведено  конкурс фотографій «Вікно в природу», в якому  найактивнішим став 6-В клас. У виставці кімнатних квітів «Краса на підвіконні» переможцями стали учні 5- Б, 10-А та 10-Б кл.
   Свою творчість учні проявили у конкурсі  на написання власних віршів на екологічну тему.  Переможцем стала  Гаркуша Ганна, учениця  9-А, «Бережіть природу» та Дмитрієва Дар’я (10-Б),  «Птицы високо летают». 
  Розроблено рекомендації для учнів та їх батьків : «Сонце – друг чи товариш?»«Готуємось до ДПА правильно»,  засідання центру учнівського самоврядування «Еколог» на тему « Вода в житті людини».
       Найактивнішими були вчителі:  О.М. Гера, Ю.О. Бозаджиєва, О.П.Макарова,        Л.Г. Білоусенко,   І.А.Авраменко, члени клубів «Еколог», «Медичний» та учні  5-А,    5-В, 6-А, 6-В та 10-А класів.
    Під час проведення Місячника колегіанти проявили інтерес до навколишнього середовища, показали свій інтелектуальний рівень, творчі здібності, кмітливість, а найголовніше, що вони справжні патріоти Батьківщини, яким не байдужа доля  рідної  Землі, домівки, показали готовність оберігати та любити природу.
                          
Зупинімось, останній є шанс!
Оглянімось - благаємо Вас!
Все задумано мудро в природі:
Жити всім у мирі, у згоді!

Загальна кількість переглядів