субота, 12 вересня 2015 р.

Картинки по запросу фізкультура в школі12 вересня - День фізичної культури і спорту України
      Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).
      Європейські види спорту, такі як футбол і боротьба почали поширюватися в Україні з кінця XIX ст. Всій Європі було відоме ім’я українського борця греко-римського стилю Івана Піддубного.
    Багато перемог здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту у складі збірних команд СРСР. Легендами українського спорту є стрибун Сергій Бубка (35 світових рекордів), футболісти Олег Блохін та Ігор Бєланов, відзначені «золотим м’ячем" як найкращі футболісти Європи.
      Визнана в світі і українська школа художньої гімнастики. Зірками цього виду спорту свого часу були Ірина Дерюгіна і Лариса Латиніна, яка завоювала 18 олімпійських медалей (9 золотих, 5 срібних та 4 бронзові) - це найбільше досягнення в історії олімпіад. Всього українськими спортсменами було завойовано більше чотирьохсот олімпійських медалей.
      Сьогодні на спортивному небосхилі України сяють нові зірки. Боксерів Володимира і Віталія Кличків, плавчиху Яну Клочкову, гімнастику Ганну Безсонову, легкоатлетку Жанну Пінтусевич, тенісиста Андрія Медведєва, футболіста Андрія Шевченка та багатьох інших знають далеко за межами України. 
  Дні здоров’я  відбулися і у Запорізькому колегіумі «Елінт».   Усі команди об’єднував девіз «У здоровому тілі – здоровий дух». Колегіанти брали активну участь у всіх спортивних конкурсах, під час яких проявили спритність, швидкість, витривалість, силу духу. 
                                                                                                           А члени клубу "Медичний" провели такі бесіди з демонстрацією презентацій: 
  • «Цінність здоровя в житті людини», 
  • «Зміцнення організму людини засобами загартування»,  
  • «Рух – це життя. Гімнастика і праця на свіжому повітрі – найкраща гарантія здоров’я»,   
  • «Для краси і здоров’я необхідні не лише освіта в галузі науки і мистецтва, а й заняття фізичними вправами, гімнастикою».  
Картинки по запросу фізкультура в днз
                               Будьте всі здорові!
Використані джерела:
http://putvos.cv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=274:2012-02-28-14-09-58&catid=38:2011-12-07-16-40-37&Itemid=29

Загальна кількість переглядів