пʼятниця, 19 червня 2015 р.

     У Запоріжжі за сприяння міської ради, Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Громадянської мережі ОПОРА та ряду інших громадських організацій вперше в період з 16 до 20 червня проходять Дні сталої енергії.
   16 червня в 15:00 у великому залі Запорізької міської ради пройшло  урочисте відкриття Днів Сталої Енергії.
    Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Свіркін Д.О., який координує Дні сталої енергії в Запоріжжі, відзначив великий інтерес до події серед представників громадських організацій, молоді та комунальних підприємств.
 Дмитро Олександрович  впевнений, що заплановані заходи ще раз нагадають запоріжцям про те, як важливо зберігати та економно використовувати невідновлювані ресурси.
 


 З нагоди віддначення Днів Сталої Енергії на урочистому засіданні учню 11-Б класу Запорізького колегіуму  "Елінт" Небабі Максиму  і учителю біології Бозаджиєвій Ю.О. були вручені нагороди "Листи подяки" за вагомий внесок у сприяння підвищення суспільного усвідомлення проблеми ефективності споживання енергії та формування у учнівської молоді екологічної компетентності.

Вітаємо з нагородами! 
Використані джерела:
 http://www.potencial.org.ua/view/news/na-tsomu-tigni-v-zaporiggi-proydut-dni-staloi-energii.html

Загальна кількість переглядів