вівторок, 14 жовтня 2014 р.

16чт жовтня -  Всесвітній день здoрoвoгo харчування
Здорове, правильне харчування, є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів його здоров’я. Давня мудрість говорить: «Ми є те, що ми їмо». Мета Всесвітнього дня здoрoвoгo харчування - залучення уваги громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві. 
Відзначається «Всесвітній день здoрoвoгo харчування » щорічно 16 жовтня.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 80 відсотків усіх захворювань пов’язані тією чи іншою мірою з харчуванням, а 40 відсотків з них пов’язані безпосередньо з фактором харчування людини.
Оптимальне здорове харчування може сприяти не тільки поліпшенню вашого самопочуття, бадьорості, енергійності та активності, але також дозволить знизити ризики розвитку серйозних серцево-судинних захворювань, онкологічних, шлунково-кишкових та інших захворювань, значно погіршуючих якість вашого життя. Харчуйтеся правильно, не шкодуйте часу на приготування здорової свіжої їжі, відмовляйтеся від сурогатного швидкого харчування і ви істотно зміните своє життя на краще!
Вчитель біології   Бозаджиєва Ю.О.             на уроці "Основи здоров’я" розповідає учням про значення здорового харчування і дає рекомендації.
 А десятикласники колегіуму "Елінт", члени клубу "Медичний", презентують матеріал:  "Харчові добавки – небезпека для здоровя";                                              "Що таке ГМО?";                              "Про правильне харчування"           і закликають:


"Харчуйтеся правильно і будьте здорові!"
Рекомендуємо познайомитись:

Школа правильного здорового харчування
Загальна кількість переглядів