У світі цікавого

Самые большие насекомые в мире

    Как считают ученые, появление жуков произошло около                 300 000 000 лет назад, то есть задолго до появления животных. В настоящее время известно 350 000 видов жуков, но так же можно утверждать и то, что часть видов еще не известна человечеству.

1. Жук Титан (Titanus giganteus) 

   Жук титан обитает в Бразилии и Французской Гвиане. Он принадлежит к семейству усачей (Cerambycidae). Длина тела насекомого в среднем 15-17 см.


2. Жук – Геркулес (Dynastes hercules)
   Жук Геркулес обитает на северо-востоке Южной Америке, на Антильских островах, а так же в некоторых регионах Бразилии. Размер тела у самцов достигает до 16,5 сантиметров, самочки в два раза меньше, их длина тела всего лишь 8 сантиметров.

3. Гигантские длинноногие кузнечики (Macrolyristes corporalis)
   Гигантские длинноногие кузнечики обитают в Малайзии. Кузнечики относятся к типу членистоногих, отряду насекомых – прямокрылые. Питаются в основном растительностью и откладывают яйца для продолжения рода.

4. Жужелицы (Carabidae)
   Это семейство хищных жуков, они питаются другими насекомыми, червяками или падшими животными. Принадлежат к отряду жесткокрылых. Отдельные экземпляры достигают размеров 10 см.

5. Гигантские верблюжьи пауки
   Верблюжьи пауки могут достигать размеров 20 см и более. Это ночные насекомые, днем они спят в укромном месте, а ночью выходят на охоту. Поскольку они передвигаются очень быстро 15-17 км/час, то ни одно насекомое не может вырваться из их лап.
Опасны эти пауки тем, что могут укусить человека и занести в кровь болезнетворные микробы. Хотя собственного яда у них нет.


                                    


                                          


Найменші тварини світу

Найменші тварини світу

    Звичайно, мова йде про високоорганізованих тварин, а не про віруси, бактерій і інших представників мікросвіту. У світі повним-повнісінького як гігантів (про яких більшість відвідувачів начулися), так і пігмеїв у світі тварин. Ось про останніх ми і поговоримо. В принципі, все зрозуміло з видами, які штучно виведені людиною. Але як виживають останні - гідне здивування. 
  Найменший песик досягає у висоту всього 12,4 сантиметрів. Це Дакі, яка нав ачусетс, США, і занесена в Книгу Рекордів Гіннеса як найменший у світі пес.


Найменші тварини світу

До речі, Дакі - найменший собака з тих, які нині живуть. Згідно тій же Книзі Рекордів, найменшим собакою всіх часів і народів був визнаний карликовий йоркширський тер'єр, кличка якого не вказана, з ростом всього 6,2 сантиметри (!).
Найменша змія у світі має довжину всього 10,1 сантиметрів. Це змія виду Leptotyphlops carlae. Жодна з дорослих особин цього виду не перевищує 10-10,5 сантиметрів у довжину. Знайдена змійка на Карибських островах. Вченого, який знайшов крихітного плазуна, звали Блейр Хеджес.


Найменші тварини світу
 Найменша рибка, вид Paedocypris progenetica, знайдена на Суматрі в 2006 році. Довжина дорослої особини не перевищує 0,8 сантиметрів, що тим більше дивно, якщо знати, що рибка ця відноситься до коропових. Так-так, ця мініатюрна рибка є прямим родичем велетня-коропа. Ось такі бувають цікаві казуси у світі природи. 


Найменші тварини світу

 Найменший кінь
. Його висота до гриви складає 43 сантиметри. Правда, конячка ця виведена фахівцями, так що її поява - не випадковість. Цей вид коней був створений фахівцями з вирощування мініатюрних коней, Полемо і Каєм Гесслінгами. Кобила на ім'я Тамбеліна, ріст якої якраз і складає 43 сантиметри, є найменшим на даний момент конем у світі.Найменші тварини світу
Найменший кіт виріс всього до 15,5 сантиметрів у висоту і 49 сантиметрів у довжину (разом з хвостом). Звуть кота Mr. Peebles, і живе він в центральному Іллінойсі. До речі, вид, до якого відноситься цей кіт, не є карликовим. Рекорд був засвідчений представниками Книги Рекордів Гіннеса у 2004 році. 


Найменші тварини світу

 Тепер яскравий представник світу гризунів - хом'як Peewee, який живе у Великобританії, доріс всього до 2,5 сантиметрів. Це звичайний хом'як, зовсім не карликового виду, просто він з якоїсь причини перестав рости, коли йому було всього три тижні. Брати і сестри Peewee вже давно досягли 5 сантиметрів в довжину, як і належить дорослим хом'якам.
   Найменші тварини світу

Найменші хамелеони у світі відносяться до виду Brookesia Minima. Тварини досягають у довжину (у дорослому стані!) всього 1,2 сантиметри. Водяться вони в дощових лісах Мадагаскару. Я навіть не уявляю, як таку крихітку, та ще й яка вміє міняти власне забарвлення, взагалі хтось зміг виявити. Напевно, вже дуже спостережливий попався вчений, погодьтеся...


Найменші тварини світу


Найменші ящірка виду Sphaerodactylus ariasae досягає в довжину в дорослому стані 16 міліметрів. Ця ящірка може поміщатися на невеликій монеті. Думаю, для виявлення подібної крихітки знадобилося не менше зусиль, чим для виявлення хамелеона з попереднього пункту. До речі, Sphaerodactylus ariasae була виявлена на Британських островах Вірджинії.


Найменші тварини світу

 Найменша корова досягає у висоту 81 сантиметри. Це досить рідкісний підвид індійської породи корів "Vechur". На фото показана 16-річна корова цього виду поряд із звичайною коровою, якій шість років від народження. Виглядає все це, неначе корова-мама стоїть поряд зі своїм телям, хоча, насправді, "теля" на десять років старше.


Найменші тварини світу


http://cikavo.com/article/13763.html

Подивіться цікаве про дивовижні дерева:
Дивовижні дерева
                                             VideoАнімація "Загадки для дітей українською мовою" про природу


 


Молюски 
                                                                 
Рідкісні види змій   півдня України

                                                        Суперхижак:   крокодил

  

2 коментарі:

  1. дуже цікаво. Пропоную переглянути сторінку про дивовижні дерева http://world.forblabla.com/blog/45562490205/Udivitelnyie-derevya-nashey-planetyi?from=mail&l=bnq_bn&bp_id_click=43762430198&bpid=43762430198

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую, цікавий матеріал про дивовижні дерева!

    ВідповістиВидалити

Загальна кількість переглядів