субота, 24 жовтня 2015 р.

Результат Изображение для картинки часи25 жовтня, неділя
Перехід на зимовий час
Два рази на рік стрілки годинника переводяться на годину в більш ніж 100 країнах світу. В останню неділю березня - на годину вперед, в останню неділю жовтня - на годину назад. Це необхідно для того, щоб наблизити адміністративний час до сонячного. 20 вересня 2011 за постанову про зміну порядку обліку часу в Україні проголосували 266 народних депутатів, таким чином Верховна рада України постановила встановити з 27 березня 2011 року на території Україні час другого часового поясу з додаванням однієї години, скасувавши цим перехід на зимовий час в жовтні 2011 року, відповідно і наступний за цим перехід на літній час.
18 жовтня 2011 Верховна Рада Україна передумала і прийняла постанову «Про визнання такої, що втратила чинність, постанови Верховної Ради України« Про зміну порядку обчислення часу на території України», за це рішення проголосували 295 народних депутатів з 349 зареєстрованих в цей день у сесійній залі. Новою постановою визнається, що постанова від 20 вересня 2011 втратила чинність, також запропоновано уряду протягом одного місяця з дня набрання чинності нової постанови внести на розгляд Верховної Ради проект закону про порядок обчислення часу на території України. З цього випливає, що перехід на зимовий час в Україні відбудеться в звичайному режимі.
Картинки по запросу перевод часов на зимнее время в украине 2015В 2015 році перехід на зимовий час припадає на 25 жовтня.

             Шановні!
Не забудьте перевести стрілки годинника на годину назад!ВИКОРИСТАНІ джерела:                                http://joinfo.ua/images/news/2014/01/52d52afc85a52_image1.jpg                 http://www.dilovamova.com/index.php?page=10&holiday=266
     Цікавим і пізнавальним був 
відкритий урок вчителя біології
Бозаджиєвої Ю.О.  у  9-В класі 
Запорізького колегіуму "Елінт" 
з теми "Будова крові та її функції".
   Юлія Олександрівна цілеспрямовано
працює на формування пізнавальної 
активності учнів, використовуючи
 різні форми і методи навчання.

                          Побажаємо їй творчих успіхів і злетів!

Загальна кількість переглядів