вівторок, 22 вересня 2015 р.

Картинки по запросу день осеннего равноденствия 201523 вересня, середа
      День осіннього рівнодення
  День осіннього рівнодення - це день астрономічного початку осені. 
23 вересня Сонце сходить точно в точці сходу і заходить точно в точці заходу.  У цей день воно знаходиться під і над горизонтом однаковий час (тобто день дорівнює ночі).
   У день осіннього рівнодення починається друга половина бабиного літа і, за народним повір'ям, яка погода буде в цей день, така буде і осінь. Ще народні прикмети кажуть: чим вересень сухіше і тепліше, тим краще буде осінь, тим пізніше настане справжня зима.
  Осіннє рівнодення - це саме час для того, щоб врівноважити всі енергії, що циркулюють всередині нас і що роблять вплив на всі наші дії і вчинки в зовнішньому прояві.
  Спечіть пиріг благополуччя на осіннє рівнодення! 
  Для того щоб наступний рік був багатим на урожай, приніс вам багато радості, любов і здоров'я, - спечіть пиріг. Цей пиріг символізуватиме не лише ваш достаток, але і благополуччя в любові і сімейному житті. Пироги з капустою - символ грошової удачі, хороших і стабільних доходів у наступному році, пироги з м'ясом символізуватимуть удачу в просуванні по службі, кар'єрний ріст, вдале рішення ділових питань, а пироги з ягодами - успіх у коханні і сімейне благополуччя. Бажано, щоб ваш пиріг на осіннє рівнодення був округлої форми. Слідкуйте, щоб пиріг не підгорів.
  Якщо ваш пиріг на осіннє рівнодення добре піднявся і вийшов дуже красивим, смачним - вас неодмінно чекає велике щастя. 
                         Осінь
                                    Щасливого Вам Рівнодення!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Загальна кількість переглядів