вівторок, 6 січня 2015 р.

7 січня, середа
Різдво Христово
Більше 2000 років тому в невеличкому містечку Віфліємі відбулася надзвичайна подія – народився в світ Син Божий. Ісус Христос народився надзвичайним чином Діви Марії, яку з тих часів називають Богородицею.
Коли Він прийшов на землю, Його не зустрічали пошаною, славою і багатством. У Нього не було навіть колиски, як у всіх дітей, не було і пристановища – Він народився за межами міста, у печері і був покладений у ясла, куди кладуть корм для тварин.      Першими гостями божественної дитини були не царі і не вельможі, а звичайні пастухи, яким ангел сказав про Різдво Христово: „Я проголошую вам велику радість, яка буде всім людям: бо нині народився вам у місті Давида Спаситель, який є Христос Господь! І ось вам знак: ви знайдете Дитину в пеленах, покладену у ясла” (Лк 2,10-12). Пастухи першими поспішили вклонитися новонародженому Спасителю. В цей час з дарами Царю Світу йшли волхви зі сходу. Вони чекали, що незабаром на землю має прийти великий Цар Світу, а дивовижна зірка вказувала їм шлях на Іерусалим.
       Волхви принесли Дитині дари: золото, ладан та смирну. 
    Про те, що було далі розповідається в тому ж Святому Писанні, відомому нам як Біблія і це не виходить жодним чином за рамки віри, визначені і закладені колись у нас нашим Творцем. 
   У все це можна не вірити або вірити по-своєму - це так само не вийде і не ввійде за межі справжньої віри, які колись перетнула людина. 
 Члени кафедри природничих наук щиро вітають  Вас з Різдвом Христовим і бажають, щоб підґрунтям Вашого щасливого життя та плідної професійної діяльності  було міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна   думка   й   щирі  почуття.
Послухайте українські колядки і щедрівки!

Колядки і щедрівки від Ніни Матвієнко:

Використані джерела:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Загальна кількість переглядів