четвер, 9 травня 2013 р.


12 травня – Свято екологічної освіти

    Стокгольмська конференція з охорони довкілля в 1972 році прийняла рекомендацію про створення міжнародної програми освіти в області довкілля. В цілях виживання необхідне переосмислення самої суті взаємин людини, суспільства і природи на основі нових підходів та ідей. Практична реалізація ідей стійкого розвитку пов'язана зі зміною стереотипу культури взаємин людини і природи. По визнанню вітчизняної і світової громадськості центральним чинником у вирішенні проблем взаємин "Людина – Суспільство – Природа" стає екологічна освіта.
      Саме тому, кожного року 12 травня природолюби відзначають день екологічної освіти, покликаний об’єднати людей у справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі та захисті. Вищою і кінцевою метою екологічної освіти й виховання вважається формування ексцентричного типу екологічної свідомості, оскільки лише свідомість визначає поведінкові реакції людини, її вчинки, що виражаються в екологічній культурі.
13 травня відбудеться засідання клубу "Еколог", де пройде захист проектів:
«Екологічні проблеми   Запоріжжя», «Екобезпека, її критерії», «Вплив антропогенних факторів на здоров’я людини», «Екологічний кодекс Запоріжжя»  та підведені підсумки конкурсу віршів на тему "Мій голос я віддаю на захист природі!"
                     Люби природу не як символ 
                     Душі своєї,
                     Люби природу не для себе, 
                     Люби для неї. 
                                         М. Рильський 
Використані джерела:
https://www.google.com/search?hl=uk&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1080&bih=582&q=екологія+малюнки&oq=екологія&g

Немає коментарів:

Дописати коментар

Загальна кількість переглядів